Grawerowane urny ślubne z plexi Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Grawerowane urny ślubne z plexi Poznań

 

GRAWEROWANE URNY ŚLUBNE Z PLEXI POZNAŃ

Nasza firma wykonuje na zamówienie klienta wyroby z PMMA (plexi) w tym gabloty oraz urny z plexi. Podchodzimy indywidualnie do życzeń naszych klientów i oferujemy produkty dopasowane do nich pod każdym względem – rozmiaru, kształtu, koloru i wzoru. Sam określasz, jaki ma być produkt, a my wykonamy go zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza!

W tej kategorii oferujemy najwyższej jakości gabloty plexi oraz urny z plexi – to wyroby o bardzo szerokim zastosowaniu, które wykonujemy z naciskiem na ich stabilność, bezpieczeństwo oraz estetykę. Dołożymy wszelkich starań, aby spełniły one wszystkie Twoje wymagania.

Nowoczesne gabloty plexi mają bardzo szerokie zastosowanie – mogą służyć do prezentacji produktów, nagród, materiałów reklamowych, ważnych eksponatów i innych przedmiotów. Dzięki temu, że są wykonane z przezroczystego tworzywa, zapewniają idealną przejrzystość oraz estetykę, chroniąc znajdujące się wewnątrz obiekty.

Oferowane przez naszą firmę gabloty z plexi są personalizowane zgodnie z wymaganiami klientów. Możemy dopasować je specjalnie do ich przeznaczenia oraz do lokalizacji. Także w dowolnym miejscu na gablocie możemy umieścić logo czy nazwę Twojej firmy.


Urny ślubne z plexi na koperty. Urny wykonane z plexi bezbarwnej wylewanej dlatego jakość graweru jest bardzo wysoka.
Stosujemy także wysokiej jakości tworzywa, które zapewniają najlepsze parametry gotowym produktom – wspaniałą przejrzystość, odporność na czynniki zewnętrzne, wytrzymałość i stabilność. To powoduje, że mogą one spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ś
lubna urna to pudełko, w którym goście mogą składać darowizny w postaci kopert biletowych lub czeków. Naturalnie ta tak zwana skarbonka musi być pięknie udekorowana, aby harmonizowała z wystrojem i tematem imprezy.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych produktów takich jak gabloty z plexi oraz urny z plexi jesteśmy całkowicie do dyspozycji – nasi pracownicy odpowiedzą na nie wyczerpująco i doradzą w doborze najlepszych parametrów.

 

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego