Grawerowanie aluminium anodowanego Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Grawerowanie aluminium anodowanego Poznań

 
 

GRAWEROWANIE ALUMINIUM ANODOWANEGO POZNAŃ

Tabliczki znamionowe Poznań

Podstawą bezpiecznego użytkowania maszyny, urządzenia, aparatu czy rozdzielni jest ich trwałe i czytelne opisanie. Tabliczki znamionowe stają się więc nieodzownym elementem instalacji. Ich oznaczenia powinny zawierać najważniejsze informacje dotyczące m.in. parametrów i warunków pracy, a także sposobu podłączenia. Oprócz tego jednym z najistotniejszych aspektów jest wspomniana trwałość opisu – pamiętajmy, że oznaczenie musi być czytelne nawet po wielu latach, niezależnie od warunków środowiska. Świadomi tego, produkujemy tabliczki znamionowe z aluminium anodowanego, które zawiera filtr UV. Metoda laserowego grawerowania pozwala na precyzyjne wykonanie opisu wedle specyfikacji klienta.

Tabliczki wykonujemy z materiału Grawal.

Grawal to aluminiowa płyta przeznaczona do grawerowania laserem CO2. Można stosować ją do użytku wewnętrznego. Podczas procesu znakowania płytka odbarwia się na biały kolor, co daje efektowny obraz o wysokim kontraście. Grawal wykorzystywany jest głównie do wykonywania tabliczek opisowych i znamionowych.


Grawal jest materiałem, który nadaje się do wykonywania tabliczek znamionowych i innych tablic opisowych. Jest to aluminium z warstwą anody na powierzchni. Wiązka lasera CO2 powoduje zebranie wierzchniej warstwy anody oraz odbarwienie aluminium na biało. Dzięki temu uzyskuje się obraz o bardzo dużym kontraście oraz o bardzo dobrej jakości.


Istnieje możliwość wykonania tabliczek znamionowych o kolorze powierzchni: czarny, niebieski, zielony, czerwony. Grawer na aluminium anodowanym zawsze będzie biały. Aluminium dwustronnie anodowane, grubość 1 mm.


Maksymalny rozmiar tabliczki znamionowej wynosi 500x305 mm.


Koszt grawerowania aluminium anodowanego z materiałem wynosi 0,39 zł netto / cm2.

 

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego