Grawerowanie, cięcie laserem Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Grawerowanie, cięcie laserem Poznań

 

GRAWEROWANIE, GRAWER, CIĘCIE LASEREM POZNAŃ

Zapraszamy na zakupy online do naszego e.sklepu


Grawerowanie oraz cięcie wykonujemy bardzo precyzyjnym ploterem laserowym Mercure III. Precyzja działania oraz wielozadaniowość pozwala na szerokie wykorzystanie w branży reklamowej , budowlanej oraz wielu innych dziedzinach. Technologia laserowa może być używana do produkcji loga firmowego oraz do nanoszenia wzorów na gadżety reklamowe, a nawet zdjęć na różnego rodzaju powierzchniach. Oferujemy grawerowanie na takich materiałach jak: plexi, skóra, aluminium anodowane, drewno, sklejka, laminat grawerski, szkło, papier i wiele innych materiałów.
Pole robocze 635 x 458 mm.

Do grawerowania używamy trwałych, wielowarstwowych laminatów grawerskich w szerokiej gamie kolorystycznej o grubości od 0,5 do 3,0 mm. Maksymalny format tabliczki grawerowanej wynosi 605 x 310 mm. Laminaty posiadają również filtry UV do zastosowania zewnątrz.
Cena jest obliczana w zależności od powierzchni tabliczki (ilość cm²). Cena za cięcie laserowe jest obliczana wg stawki czasowej tj. 1,50 PLN netto / minuta. Dla materiałów niestandardowych pobierana jest jednorazowo opłata 10 PLN netto za ustawienie optymalnym parametrów lasera.

Nie stosujemy minimalnej wartości zlecenia.

 

Grawerowanie i cięcie laserem CO2 Poznań
Wszelkie pytania oraz prośby o wycenę proszę kierować na e.mail:
grawerowanie@mbe-poznan.pl
kom. 505 86 87 86

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego