Oprawa dokumentów Poznań, praca magisterska Poznań - Mail Boxes Etc. - Kurier Poznań | Grawerowanie Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Oprawa dokumentów Poznań, praca magisterska Poznań

 

OPRAWA DOKUMENTÓW POZNAŃ, PRACA MAGISTERSKA POZNAŃ OPRAWA

PROMOCJA
Wydruk czarno-biały - 0,15 zł
Wydruk kolorowy - od 0,50 zł
Twarda oprawa - 10 zł

Oprawa prac magisterskich, dyplomowych i inżynierskich

Oferujemy oprawę prac: dyplomowych, licencjackich, magisterskich i inżynierskich. Oprawy twarde dostępne są w 4 kolorach: czarna, niebieska, zielona i bordowa.
Ważne! Drukując u nas pracę zapłacisz mniej za jej oprawę!


Miękka i twarda oprawa prac to najczęściej wybierana usługa przez studentów w celu oprawienia prac dyplomowych – doktorskich, magisterskich, licencjackich i inżynierskich.

Prace oprawiamy w
Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 16.

Do oprawy prac dyplomowych stosujemy twarde lub miękkie oprawy kanałowe, lub bindowanie.
Na miejscu dysponujemy gotowymi oprawami z kilkoma wariantami napisów: praca magisterska, praca licencjacka, praca inżynierska, praca doktorska.

Oprawa prac wykonywana jest na miejscu.


Twarda oprawa kanałowa prac


Oprawa twarda to najpopularniejsza metoda oprawy dokumentów i prac dyplomowych - doktorskich, magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Oprawa ta idealne nadaje się także do oprawy ważnych umów i aktów, gdyż najlepiej zabezpiecza zawartość.

Twarde oprawy wykonujemy w różnych kolorach (czarnym, zielonym, bordowym oraz granatowym). Oferowane przez nas oprawy posiadają napisy pasujące do każdego typu pracy - praca magisterska, praca licencjacka, praca inżynierska, praca doktorska.

Posiadamy różne rozmiary opraw twardych, które dobieramy w zależności od objętości pracy i gramatury papieru, na którym została wydrukowana.

Przez wzgląd na doświadczenie polecamy drukować prace na papierze satynowym o gramaturze od 90 do 120 g., gdyż prace najlepiej się wtedy prezentują.


Miękka oprawa kanałowa prac


Oprawa miękka jest także chętnie wykorzystywana do oprawy prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich i doktorskich, a w szczególności prac zaliczeniowych, dokumentów, sprawozdań, raportów, audytów, aktów prawnych i rozliczeń finansowych. Miękka oprawa zaciskowa posiada twardy grzbiet spinający kartki oraz miękką, przeźroczystą okładkę z przodu, a tekturową z tyłu.


Bindowanie


Bindowanie podobnie jak miękka oprawa prac idealnie nadaje się do oprawienia prac  zaliczeniowych i różnego rodzaju dokumentów. Polega ono na spięciu plastikowym lub metalowym, spiralnym grzbietem przedziurkowanych kartek wraz z przeźroczystą okładką i plastikowym tyłem. Bindowanie wykonywane jest na miejscu w ciągu kilku minut.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego