Paczkomaty Poznań - Mail Boxes Etc. - Grawerowanie Poznań, Koszulki z nadrukiem Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Paczkomaty Poznań

 

PACZKOMATY POZNAŃ - PUNKT ODBIORU MBE GŁOGOWSKA 16

Mail Boxes etc. Poznań Głogowska świadczy usługę Punktu odbioru przesyłek paczkomatowych.
Twój Paczkomat w centrum Poznania!

JAK ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ W PACZKOMACIE?

ZRÓB ZAKUPY
Przy zakupach w sklepie internetowym wybierz opcję dostawy do Paczkomatu. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail oraz wybierz Paczkomat, który znajduje się w najbardziej dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Listę maszyn znajdziesz na stronie https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost


ZACZEKAJ NA POWIADOMIENIE
W momencie nadania paczki przez nadawcę, otrzymasz specjalny komunikat mailowy.
Co więcej – w chwili dostarczenia przesyłki do Twojego Paczkomatu otrzymasz od nas powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać paczkę!


ODBIERZ PACZKĘ
Podejdź do Paczkomatu i podaj na ekranie swój numer telefonu oraz kod odbioru. Po chwili otworzy się skrytka z Twoją paczką.
Na odbiór masz 48 godzin od momentu otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!


JAK ODEBRAĆ PRZESYŁKĘ W PUNKCIE?

Jeśli nasz doręczyciel nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem, Paczki E-Commerce InPost i Allegro MiniPaczki InPost trafiają do Punktów Obsługi Paczek (POP), o czym informujemy w komunikacie awizo (SMS-em, e-mailem lub tradycyjnie w formie druku).  To właśnie na awizo zawarte są wszystkie informacje dotyczące możliwości odbioru – wskazany jest adres punktu, a także godziny jego otwarcia.

Po odbiór przesyłki udaj się z ważnym dokumentem tożsamości (ze zdjęciem).

Pamiętaj – awizowanie przesyłki jest dla naszych doręczycieli ostatecznością. Nasi pracownicy są dodatkowo premiowani za doręczenie przesyłki do rąk własnych (pod adres wskazany na etykiecie).


UWAGA!
W P
unkcie Mail Boxes etc. Poznań Głogowska 16 można odebrać lub pozostawić przesyłkę paczkomatową. Jednocześnie informujemy , że nie udzielamy informacji dotyczących przesyłek paczkomatowych i trybu ich procedowania. Wszystkich informacji udziela infolinia INPOST kom. 722 444 000

 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego