Kurier UPS Poznań - Mail Boxes Etc. - Grawerowanie Poznań, Koszulki z nadrukiem Poznań

Idź do spisu treści

Menu główne

Kurier UPS Poznań

 
 
 

KURIER UPS POZNAŃ CENTRUM

Niezależnie od tego, czy chodzi tylko o jedną paczkę w roku, czy o całe mnóstwo zleceń, które mają być dostarczane w jasno określony, specyficzny sposób - zawsze możesz na nas liczyć. Stosownie do Twoich potrzeb wybrana zostanie najrozsądniejsza metoda transportu.

Usługi skrojone na Twoją miarę zawierają m.in.: odbiór przesyłki w dowolnym miejscu, punktualnie o czasie przez Ciebie wyznaczonym, stały monitoring transportu, podawanie informacji o przesyłce za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu oraz podsumowanie operacji przeprowadzonych w ostatnim miesiącu.

UPS Access Point™
Mail Boxes Etc. Poznań

ul. Głogowska 16
; 60-734 Poznań
(vis-a-vis Dworca Zachodniego)

kom.  505 86 87 86

Napisz a my wycenimy Twoją przesyłkę: biuro@mbe-poznan.pl

Cennik tanich przesyłek międzynarodowych UPS za pośrednictwem MBE--> kliknij


Wysyłając u nas możesz zaoszczędzić nawet do
75%

Cennik podstawowy:

Waga [kg]

Cena Paczki w MBE    [PLN] brutto

Paczka do 1 kg  UPS Express Saver

24,50

Paczka do 5 kg UPS Express Saver

26,50

Paczka do 10 kg UPS Express Saver

29,50

Paczka do 20 kg UPS Express Saver

34,50

Paczka do 30 kg UPS Express Saver

38,50

 

Usługi dodatkowe:

Deklaracja wartości:

  • do kwoty 5000 PLN - 5,00 PLN


Pobranie:

  • za każdy rozpoczęty 1000 PLN - 5,00 PLN


 

Zlokalizuj przesyłkę:

 
 
 
 

Ogólne warunki świadczenia usług UPS --> zobacz

Masz do wysłania ważne dokumenty, paczkę, 10 paczek, a może nawet więcej? Przedmioty są małe, delikatne lub zbyt duże? Mają być dostarczone zaraz za rogiem, a może na drugi koniec świata?

W punktach MBE każda przesyłka jest traktowana z niezwykłą starannością: gwarantujemy odbiór przesyłki, bezpieczne pakowanie, stałą pomoc, możliwośd śledzenia przesyłki oraz potwierdzenia dostarczenia paczki. Z Mail Boxes Etc. Twoje przesyłki są w dobrych rękach.


Przy wysyłaniu przesyłki za pośrednictwem firmy UPS mają Państwo do wyboru 5 opcji wysyłki.

Standard - jest to opcja, dzięki której Twoja przesyłka dotrze już następnego dnia roboczego, natomiast nie jest to opcja gwarantowana. Jest to najbardziej ekonomiczny wybór nadania przesyłki.
Express Saver - dzięki tej opcji masz gwarancję, że Twoja przesyłka znajdzie się u adresata już następnego dnia!
Express - ta opcja gwarantuje dostarczenie Twojej przesyłki następnego dnia roboczego do godziny 12:00.
Express Plus - opcja umożliwiająca dostarczenie listu, bądź paczki do godziny 9:00 następnego dnia roboczego.
Express Sobota - ta usługa umożliwia dostarczenie Twojej przesyłki nawet w sobotę.

Informacje podane na stronie internetowej dotyczą naszej oferty standardowej. Jeżeli chcesz dowiedzieć jaki przysługuje Ci rabat, po prostu zadaj nam pytanie!


Usługi dodatkowe:

Doręczenie wyłącznie pod wskazany adres
:
Jest to usługa dodatkowa, która zapewnia doręczenie przesyłki tylko i wyłącznie pod podany przez nadawcę adres prywatny lub firmowy. Uniemożliwia ona odbiorcy ewentualne przekierowywanie oraz przeadresowanie paczki, w chwili, kiedy kurier nie zastanie nikogo w domu.


Opłata za usługę odbioru
:
Usługa, która umożliwia odbiór kilku paczek w ramach jednego zlecenia. Odbiór może być zaplanowany na ten sam lub kolejny dzień roboczy. Ilość odbieranych paczek nie wpływa na cenę usługi. Nadanie może odbywać się z domu lub biura.


Dostawa w sobotę
:
Usługa, która umożliwia dostawę przesyłki w sobotę. Jest to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą dostarczyć swoim klientom indywidualnym wygodną formę dostawy.


Zawiadomienie o Doręczeniu:
Usługa, która zapewnia klientowi otrzymanie dowodu doręczenia przesyłki. Jest dostępna w następujących opcjach:

  • Potwierdzenie doręczenia:

Nadawca przesyłki otrzyma potwierdzenie doręczenia paczki bez podpisu odbiorcy (podobne informacje są także dostępne w trybie on-line).

  • Zwrot Dokumentów:

Nadawca przesyłki otrzyma wydrukowaną kopię dokumentów podpisaną przez odbiorcę (podpisy odbiorców są także dostępne w trybie online).

  • Wymagany podpis osoby dorosłej:

Nadawca otrzyma wydrukowaną kopię dokumentów podpisaną przez dorosłego odbiorcę paczki (podpisy dorosłych odbiorców są także dostępne w trybie online).

Usługi powiadomień

Usługa, która umożliwia wysłanie powiadomień na maksymalnie pięć adresów e-mail na każde żądanie. Rodzaje dostępnych powiadomień to:
Wyślij powiadomienie
:
Informacja potwierdzająca otrzymanie przez firmę UPS szczegółów o przesyłkach od nadawcy.
Powiadomienia o wydarzeniach wyjątkowych
:
Informacja, która zawiadamia o przyczynach i czasie opóźnienia doręczenia przesyłki. Zawiera również informację o zmienionej, nowej dacie dostawy przesyłki.
Zawiadomienie o doręczeniu
:
Informacja potwierdzająca doręczenie przesyłki.
Dowód Dostawy
:
Jest to potwierdzenia doręczenia przesyłki. Dowód dostawy zawiera następujące informacje: czas doręczenia, pełen adres doręczenia, imię i nazwisko oraz podpis odbiorcy.


Płatność przy odbiorze (C.O.D.)
:
Usługa, podczas której kurier firma UPS podejmie próbę odebrania kwoty widocznej na etykiecie C.O.D. (płatności przy odbiorze) lub etykiecie paczki od odbiorcy przesyłki. Odebrana wartość pobrania zostaje zwracana na konto nadawcy. Jeśli firmie UPS po trzech próbach nie udaje się pobrać płatności, to paczka zostaje zwracana do nadawcy.


Zadeklarowana wartość przesyłki
:
Firma UPS odpowiada finansowo za utratę lub uszkodzenie zawartości przesyłki w sposób ograniczony, który jest dodatkowo zależny od typu usługi oraz kraju wysyłki. Jeśli wartość towarów przekracza tę kwotę, to klient powinien skorzystać z opcji Deklarowana wartość przewozu i zadeklarować wyższą wartość przesyłki. Wartość ta nie powinna być jednak wyższa niż limit określony dla danego państwa.


UPS Returns
:
Usługa, która zapewnia nadawcy dołączenie etykiety zwrotnej do wysyłanej przesyłki.

 
 
 

Parametry Paczki

  • Maksymalna waga paczki w przesyłce 70 kg


  • Maksymalna długość paczki 270 cm


  • wysokość + szerokość + głębokość < 330 cm

 

Więcej o United Parcel Service
Firma została założona w 1907 roku przez Jamesa E. Caseya jako American Messenger Company w Seattle w stanie Waszyngton. W pierwszych latach działalności firma zajmowała się dostarczaniem przesyłek, listów i posiłków z restauracji. Na początku pracownicy najczęściej roznosili przesyłki pieszo, lub na rowerze, dopiero w roku 1913 firma nabyła swój pierwszy pojazd, był to Ford T. Firma na rynek europejski wkroczyła w 1976 roku, zakładając pierwszą europejską filię w Niemczech.

Ciekawostki

  • Jim Casey był zmuszony pożyczyć od kolegi 100$ na założenie firmy.

  • Ich flota lotnicza jest dziewiąta na świecie pod względem liczby samolotów (238 sztuk).

* P.U.H. MBE Tomasz Tomaszewski nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte wykonanie usługi przez firmę UPS, uszkodzenie przesyłki podczas transportu jak i za zaginięcie paczki. Reklamacje oraz uwagi dotyczące usługi kurierskiej użytkownik zgłasza bezpośrednio kurierowi, według zasad określonych w procedurze reklamacyjnej.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego